Ajax napisał(a):

|
Co do przeciwnika trzeba pamiętać że wszyscy chcieli trafić na nas.
|
Na nas zawsze wszyscy chca trafic. Na Euro tez kazdy chcial na nas trafic. W grupie LE tez bylismy mile widziani. W IV rundzie el.LM tez kazdy chcial z nami grac, teraz tez. Niestety ale tak polska pilka (i tez niestety Wisla) jest w Europie postrzegana. Kazdy uwaza nas za slabych i chce z nami grac. Co nie znaczy, ze jak juz na nas trafia to maja miec latwo
