Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9730
Stary 16.12.2011, 14:55
w S.Liege gra Maor Buzaglo którego tu dużo osób chciało sprowadzić do Wisełki... ot taka ciekawostka. Możemy daleko zajść, nadzieje są duże ale wg mnie TYLKO z KAZIKIEM i z zaangażowaniem piłkarzy. jak już ktoś wcześniej napisał... jak nie teraz to kiedy?
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując