|
w S.Liege gra Maor Buzaglo którego tu dużo osób chciało sprowadzić do Wisełki... ot taka ciekawostka. Możemy daleko zajść, nadzieje są duże ale wg mnie TYLKO z KAZIKIEM i z zaangażowaniem piłkarzy. jak już ktoś wcześniej napisał... jak nie teraz to kiedy?
|