Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9728
Stary 16.12.2011, 14:52
Pytanie z innej beczki czy będą kary za race z Twente

Co do przeciwnika trzeba pamiętać że wszyscy chcieli trafić na nas.

Dwie sprawy:
Standard jest drużyną lepszą od Wisły w każdym aspekcie (poza kibicowskim oczywiście)
Możemy ich pokonać ale wymaga to mobilizacji na 140%
Pod względem piłkarski trafiliśmy dobrze ale pamiętajcie że to my jesteśmy na dole listy
Odpowiedz cytując