Pytanie z innej beczki czy będą kary za race z Twente
Co do przeciwnika trzeba pamiętać że wszyscy chcieli trafić na nas.
Dwie sprawy:
Standard jest drużyną lepszą od Wisły w każdym aspekcie (poza kibicowskim oczywiście)
Możemy ich pokonać ale wymaga to mobilizacji na 140%
Pod względem piłkarski trafiliśmy dobrze ale pamiętajcie że to my jesteśmy na dole listy
