Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9722
Stary 16.12.2011, 14:33
Cytat:
Jeśli jakakolwiek drużyna losowana jest do prezjścia to jest to miedzy innymi Standard Liege.
Ależ źle mnie zrozumiałeś. Ja nie podważam tego że Liege jest _nie_do_przejścia i że mecz z Atletico bądź z PSV byłby łatwiejszy.

Ale w....ia mnie szczerze ten huraoptymizm, bo tak naprawdę wylosowaliśmy źle - rywal mało medialny a bardzo silny. Jak się skończy na wpieprzu to po napompowanym baloniku (również przez Was) kaca znowu będziemy leczyć pare miesięcy. Po co?

Zejdźmy na ziemię. W liege dzisiaj święto. A my poczekajmy spokojnie co przyszłość przyniesie.
Odpowiedz cytując