Cytat:
|
Jeśli jakakolwiek drużyna losowana jest do prezjścia to jest to miedzy innymi Standard Liege.
|
Ależ źle mnie zrozumiałeś. Ja nie podważam tego że Liege jest _nie_do_przejścia i że mecz z Atletico bądź z PSV byłby łatwiejszy.
Ale w....ia mnie szczerze ten huraoptymizm, bo tak naprawdę wylosowaliśmy źle - rywal mało medialny a bardzo silny. Jak się skończy na wpieprzu to po napompowanym baloniku (również przez Was) kaca znowu będziemy leczyć pare miesięcy. Po co?
Zejdźmy na ziemię. W liege dzisiaj święto. A my poczekajmy spokojnie co przyszłość przyniesie.