Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 16.12.2011, 14:32
Rankingi to tylko rankingi, i tak jest najwiecej punktów od 2002/3. Jak ktos jest dobry to sobie awansuje bez żadnych rankingów.
Co do losowania patrze głównie kibicowsko. Daleko do ideału, ale trafiliście lepiej panowie od Legii. Liege dużo bliżej, myśle że ekipa też lepsza, na pewno pod względem ultras, a piłkarsko gorsza. Potem macie Hannover, który jest też bliżej, to juz klasowa ekipa która na wyjazd do Hiszpanii jedzie w 3 tys. os. a Danii 10 tys, więc możemy się spodziewać wypełnionego sektora po brzegi i poultrasowania na poziomie.
Legia zaś ma bardzo daleko, a jak awansuje to ponownie daleko do Porto. Rywale zwyczajni, a piłkarsko trudni do ogrania. Zdecydowanie zakładam awans Porto z Manchesterem City. W ogole uważam, że wszystkie angielskie kluby polegną.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c