Grzadq napisał(a):

Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować.
Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele.
*Legia trafiła jeszcze gorzej
|
Nie przesadzaj, Standard może był na poziomie Apoelu przed letnią wyprzedażą. W eliminacjach ligi mistrzów odpadli z Zurich, choć ich późniejsze wyniki faktycznie robią wrażenie. Z rywali do wylosowania to jeden z najsłabszych zespołów. Co nie zmienia faktu, że aby ich ograć musimy wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Ja liczę na dobry dwumecz. Wg. mnie szanse na chwilę obecną to 65-35 dla Liege. 2 dobre wzmocnienia w obronie by je trochę podniosły.
Co do Legii to ciekawe czy uda im się w dwumeczu chociaż raz zremisować...
