Grzadq napisał(a):

Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować.
Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele.
*Legia trafiła jeszcze gorzej
|
Ale zamęt siejesz. Standard Liege jest obecnie 6. drużyną swojej ligii, a w grupie zdobył 12 pkt. Porównaj sobie to do innych belsgiskich drużyn grajacych w puchara, a na koniec z wynikiem APOELu a dopiero później wygłaszaj opinie typu "Liege jest przynajmniej na poziomie Apoelu". Jeśli jakakolwiek drużyna losowana jest do prezjścia to jest to miedzy innymi Standard Liege.