Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9717
Stary 16.12.2011, 14:28
Cytat:
EE tam gadanie ...oni są lepsi od Barcelony ...
Poczytaj trochę kim są, ile mają tytułów, budżet, piłkarzy, potem dyskutuj i prześmiewaj.

Btw:

Cytat:
Dodatkowo krakowianie otrzymali 2,1 mln za udział w eliminacjach Ligi Mistrzów. W sumie mistrzowie Polski zainkasowali nieco ponad 3,5 mln euro!
3.5 mln euro ... A tu pieprzenie że nie ma kasy na wykupienie Bitona cy inne transfery! :O
Odpowiedz cytując