Grzadq napisał(a):

Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować.
Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele.
*Legia trafiła jeszcze gorzej
|
Nikt nie napisał, że są słabi, tylko jednymi z najsłabszych spośród wszystkich drużyn na jakie mogliśmy trafić.
Z tym porównaniem do Apoelu bym nie przesadzał. Na pewno Standard jest słabszy niż sezon czy dwa sezony temu a to już o czymś świadczy.
Oczywiście zgadzam się, że zakładanie awansu już teraz nie ma sensu i trzeba podejść do meczu spokojnie a jak awansujemy to będzie kolejny prezent.