|
Standard to nie jest slaby zespol ale na pewno jeden z najslabszych na jaki moglismy trafic. Ze sportowego punktu widzenia wiec losowanie cieszy bo mozna powalczyc i chociaz ten jeden mecz wygrac.
Natomiast nie mozna tego zespolu lekcewazyc. W ostatnich latach odpadalismy z Anderlechtem czy Amica z Bruggia a wiec te belgijskie kluby nam jakos specjalnie nie leza.
Przede wszystkim jesli marzymy o przejsciu Belgow to musimy dokonac wzmocnien, zwlaszcza w defensywie. Jesli tego nie bedzie to na wiosne w LE zagramy dwa mecze i bedzie koniec przygody.
Wylosowanie Standardu moze cieszyc takze z tego powodu, ze na te chwile Belgowie w swojej lidze to sa ewidentnie zespolem wlasnego boiska (dom 7-2-0, wyjazdy 1-4-3). Na wyjazdach porazki z Gentem, Genkiem czy tez solidny w....... od Anderlechtu (0-5). U siebie mozna z nimi powlaczyc i ugrac taki wynik by z nadziejami jechac do Liege ale powatarzam, potrzeba wzmocnien.
Mysle, ze po okienku transferowym bedziemy madrzejsi i bedziemy wiedziec na co mozemy liczyc
|