Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko
przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować.
Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele.
*Legia trafiła jeszcze gorzej
