Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9711
Stary 16.12.2011, 14:22
Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.

Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować.

Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele.

*Legia trafiła jeszcze gorzej
Odpowiedz cytując