losowanie trzeba uznac za fartowne i to bardzo, osobiscie Fulham i Twente stawiam wyzej od Standardu wiec powalczyc z nimi jak najbardziej mozemy uda nam sie mecz w krakowie i wszystko mozliwe takze ja sie ciesze, teraz martwie sie tylko zeby sie załapac na bilet do Belgii 1200 km fajny wyjazd sie kroi
