Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9710
Stary 16.12.2011, 14:19
losowanie trzeba uznac za fartowne i to bardzo, osobiscie Fulham i Twente stawiam wyzej od Standardu wiec powalczyc z nimi jak najbardziej mozemy uda nam sie mecz w krakowie i wszystko mozliwe takze ja sie ciesze, teraz martwie sie tylko zeby sie załapac na bilet do Belgii 1200 km fajny wyjazd sie kroi
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując