Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9708
Stary 16.12.2011, 14:14
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
W punktu widzenia zespołów na jakie mogliśmy natrafic to losowanie jest ok ale niestety przestrzegam Standard to jest dobra drużyna w której mają 4-5 takich Meliksonów .
Jakby mieli 5 Meliksonów to by grali teraz w LM, weź nie przeginaj, szacunek tak ale rywal jest w naszym zasięgu, po co tworzyć mity.

_____________

Teqcontroller , to może wycofajmy się z rozgrywek ...

Jeszcze nie zagraliśmy a już zaczyna się netowe gęganie ...
Ostatnio edytowane przez milosz : 16.12.2011 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując