fcb4 napisał(a):

|
W punktu widzenia zespołów na jakie mogliśmy natrafic to losowanie jest ok ale niestety przestrzegam Standard to jest dobra drużyna w której mają 4-5 takich Meliksonów .
|
Jakby mieli 5 Meliksonów to by grali teraz w LM, weź nie przeginaj, szacunek tak ale rywal jest w naszym zasięgu, po co tworzyć mity.
_____________
Teqcontroller , to może wycofajmy się z rozgrywek ...
Jeszcze nie zagraliśmy a już zaczyna się netowe gęganie ...