wolałem Bruggie, ale Liege jest do przejścia - jak nie z nimi to z kim

!!
ale OBECNY skład zapewnia nam odpadnięcie z dalszych gier.... na 100 %
Musimy się znacznie wzmocnić, szczególnie że znamy "ścieżkę" do 1/4 finału. To byłoby coś, od Legii na wiosnę 1996 r. nikt daleko tak nie zaszedł (chociaż wtedy to był automat z II miejsca w grupie).
Cupiał albo pomyśli i zainwestuje albo będziemy mieć pewność, że chce dogorywać.