Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9707
Stary 16.12.2011, 14:11
wolałem Bruggie, ale Liege jest do przejścia - jak nie z nimi to z kim !!

ale OBECNY skład zapewnia nam odpadnięcie z dalszych gier.... na 100 %
Musimy się znacznie wzmocnić, szczególnie że znamy "ścieżkę" do 1/4 finału. To byłoby coś, od Legii na wiosnę 1996 r. nikt daleko tak nie zaszedł (chociaż wtedy to był automat z II miejsca w grupie).

Cupiał albo pomyśli i zainwestuje albo będziemy mieć pewność, że chce dogorywać.
Odpowiedz cytując