|
W punktu widzenia zespołów na jakie mogliśmy natrafic to losowanie jest ok ale niestety przestrzegam Standard to jest dobra drużyna w której mają 4-5 takich Meliksonów a także rezerwowych którzy wchodząc mogą odmienić losy meczu np. Cyriac. Więc nie popadałbym w hura optymizm bo zadaowolenie jest a obawiam się że skończy się jak zawsze. Waże abyśmy przeprowadzili jakie transfery zimą jakosciowe mam nadzieję że będa jak ma przysz 1-2 góra 3 zawodników.Ale znając nasz klub to jak zawsze kiedyś szczęscie się skończy jakie mieliśmy w tej fazie i zacznie się kolejna degrenagolada jaka była nie jedna za czasów Cupiała.
|