Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
djmala1
Member
Od: 03.2011
Offline
#
9703
16.12.2011, 14:10
Kocur
napisał(a):
Mecze odbędą się 16 lutego (w Krakowie) i 23 lutego (w Belgii).
dzięki wielkie... wolałbym jednak rewanż u siebie grac...
djmala1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djmala1
Znajdź inne posty napisane przez djmala1