szorstki napisał(a):

Niektórzy to marzyli w eLM o Kopenhadze. I ta wlasnie Kopenhaga dostała dwa razy w łeb od Liege. To z czego się cieszycie ? Ten środowy fuks to widzę większości odebrał rozum. A to Wisła była najbardziej pożądanym klubem do wylosowania.
Jedyny plus jaki widzę... nie będzie takiego parcia na bilety jakie byłoby na MU
|
Kolego, o ile się nie mylę, to Kopenhaga dostała od Viktorii Pilzno a nie Standardu..