Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9702
Stary 16.12.2011, 14:09
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy to marzyli w eLM o Kopenhadze. I ta wlasnie Kopenhaga dostała dwa razy w łeb od Liege. To z czego się cieszycie ? Ten środowy fuks to widzę większości odebrał rozum. A to Wisła była najbardziej pożądanym klubem do wylosowania.
Jedyny plus jaki widzę... nie będzie takiego parcia na bilety jakie byłoby na MU
Kolego, o ile się nie mylę, to Kopenhaga dostała od Viktorii Pilzno a nie Standardu..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując