Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
djmala1
Member
Od: 03.2011
Offline
#
9698
16.12.2011, 14:05
pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe
Losowanie naprawde korzystne się wydaje... Obrone wzmocnic tylko i można powalczyc... Łatwo nie będzie ale korzystny rezultat osiągalny.
djmala1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djmala1
Znajdź inne posty napisane przez djmala1