Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9697
Stary 16.12.2011, 14:03
Niektórzy to marzyli w eLM o Kopenhadze. I ta wlasnie Kopenhaga dostała dwa razy w łeb od Liege. To z czego się cieszycie ? Ten środowy fuks to widzę większości odebrał rozum. A to Wisła była najbardziej pożądanym klubem do wylosowania.
Jedyny plus jaki widzę... nie będzie takiego parcia na bilety jakie byłoby na MU
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując