Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
9696
16.12.2011, 14:02
Patrze w terminarz i pierwszy mecz ze Standardem bedziemy grac kilka dni po ich meczu z Anderlechtem a wiec przed wizyta w Krakowie czeka ich ciezka przeprawa.
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River