Po Apoelu tez sie cieszylismy, tak samo jak po mistrzostwie polski i 5 wygranych w LM z Maaskanta robiono Boga. MOgło być gorzej ale napewno nie ma co się uważać za faworytów, jakieś tam szanse mamy no i może jak przepracujemy dobrze zimę do powalczymy

Ważne żeby grać piłke nawet kiedy się przegrywa