Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9693
Stary 16.12.2011, 14:01
Po Apoelu tez sie cieszylismy, tak samo jak po mistrzostwie polski i 5 wygranych w LM z Maaskanta robiono Boga. MOgło być gorzej ale napewno nie ma co się uważać za faworytów, jakieś tam szanse mamy no i może jak przepracujemy dobrze zimę do powalczymy Ważne żeby grać piłke nawet kiedy się przegrywa
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując