|
Wzmocnić się w zimie i zagrać na maxa w pierwszym meczu bez bronienia wyniku jakikolwiek by on nie był ( odwrotnie niż z Apoelem). Brugge też do przejścia, z Hannoverem można powalczyć. Cupiał ma teraz czas do namysłu. Jak zakontraktują jakiegoś buca z Czech czy kogoś podobnego, a żadnego zawodnika to będzie blamaż.
|