Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9690
Stary 16.12.2011, 13:54
Prawda jest taka, że jakiej drużyny byśmy nie wylosowali to KAŻDA jest mocniejsza od nas. Możemy cieszyć się, że są tam jakieś szanse, ale ludzie którzy widzą nas w ćwierćfinale powinni się mocno rozpędzić i uderzyć w jakiś mur. Cieszyć to się mogą Belgowie, bo dostali drużynę, która jest w kryzysie i fartownie awansowała z grupy. My powinniśmy się modlić...
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując