Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
9683
16.12.2011, 13:49
szprotson
napisał(a):
po APOELU też był zachwyty pyty....
Własnie. Trzeba się wziąć do pracy spiąć dupę i wygrać to!
Polecam:
http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...546/index.html
Ostatnio edytowane przez nemox007 : 16.12.2011 o godz. 13:52.
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007