Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9681
Stary 16.12.2011, 13:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
po APOELU też był zachwyty pyty....
Tu nie chodzi o zachwyty. Rzecz w tym, że wylosowaliśmy jednego z potencjalnie najsłabszych możliwych rywali. Wiadomo, że nie będzie łatwo, ale mogło być znacznie gorzej (patrz: Legia).
Odpowiedz cytując