Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9680
Stary 16.12.2011, 13:49
Kto pisze o farcie Wisły w Europie nie pamięta meczu w Atenach, losowan Reali, Barcelony x2, bramy straconej na kilka minut przed końcem na Cyprze.
Dziś mieliśmy szczęście, ale bez inwestycji w pierwsza 11-stke nic nie wyjdzie.
Odpowiedz cytując