Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9679
Stary 16.12.2011, 13:48
Spokojnie z każdym z tych zespołów można wygrać lub przegrać.
Wszystko zależy od nas. Na szczęście - na szczęście nie musimy tak bardzo liczyć jak w przypadku wpadnięcia na Manchestery.
c.d.n.
Odpowiedz cytując