Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9673
Stary 16.12.2011, 13:43
Oby "góra" postawiła na przebudowę linii obronnej. Bez obrony nie mamy czego szukać. A są realne szanse nawet na półfinał. Ale nie pompujmy balonika, bo szybko pęknie... Nie oczekujmy niczego.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/st...rein_3057.html
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 16.12.2011 o godz. 13:48.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując