Wyświetl pojedynczy post
wisniaTSW666
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9670
Stary 16.12.2011, 13:41
Bardzo Dobre losowanie dla Wisły. Sądzę że to może być nasz sezon Oby się chłopaki w Ekstraklasie odbudowali i chociaż wice-mistrzostwo było
Odpowiedz cytując