Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
wisniaTSW666
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: UK
Offline
#
9670
16.12.2011, 13:41
Bardzo Dobre losowanie dla Wisły. Sądzę że to może być nasz sezon
Oby się chłopaki w Ekstraklasie odbudowali i chociaż wice-mistrzostwo było
wisniaTSW666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisniaTSW666
Znajdź inne posty napisane przez wisniaTSW666