Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
Od: 07.2009
Offline
#
9669
16.12.2011, 13:40
wanciak86
napisał(a):
Można mieć wiecej szczescia w jednym sezonie w europie?
Zawsze możemy przejść Liege strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie drugiej połowy dogrywki
krsk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krsk
Znajdź inne posty napisane przez krsk