Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
TSW_SKW
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Skawina
Offline
#
9662
16.12.2011, 13:36
Całkiem nieźle, Liege jest tak na poziomie między Fulham i Odense moim zdaniem. Myślę że można przejść.
TSW_SKW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSW_SKW
Znajdź inne posty napisane przez TSW_SKW