Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7320
Stary 16.12.2011, 12:44
Ja bym podniósł trochę tego orzełka w górę, to by nie były loga / godło tak w kupie, ale jest ok, orzeł może nie na piersi, ale w miejscu, gdzie zwykle się znajduje serce, więc jest jakaś tam symbolika zachowana
Odpowiedz cytując