Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9650
Stary 16.12.2011, 11:52
Gercu napisał(a):Wyświetl post
- Club Brugge
- Athletic Bilbao
- Besiktas Stambuł
- Standard Club de Liege

Uważam, że z tymi drużynami spokojnie można powalczyć o 1/8. Tym bardziej, jak powróci magia R22. Dlatego w ciemno brałbym którąkolwiek z nich
Z Athletic raczej dostalibyśmy łomot.
Odpowiedz cytując