Gercu napisał(a):

- Club Brugge
- Athletic Bilbao
- Besiktas Stambuł
- Standard Club de Liege
Uważam, że z tymi drużynami spokojnie można powalczyć o 1/8. Tym bardziej, jak powróci magia R22. Dlatego w ciemno brałbym którąkolwiek z nich
|
Z Athletic raczej dostalibyśmy łomot.