Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9648
Stary 16.12.2011, 11:46
- Club Brugge
- Athletic Bilbao
- Besiktas Stambuł
- Standard Club de Liege

Uważam, że z tymi drużynami spokojnie można powalczyć o 1/8. Tym bardziej, jak powróci magia R22. Dlatego w ciemno brałbym którąkolwiek z nich
Odpowiedz cytując