KOMINEK napisał(a):

Oj biedni ci Duńczycy będzie ich bolała głowa chyba do sylwestra: bo jak donosi sport. pl:
kurierem na wyspę Fionia pojechała sześciolitrowa butelka szampana, podobno z prywatnych zasobów prezesa Bogdana Basałaja
ale to nie koniec bo papierowe wydanie Przeglądu Sportowego donosi że:
Do Odense trafi pokaźnych rozmiarów przesyłka kurierska - sześciolitrowa butelka polskiej wódki .
Ech polscy dziennikarze i ich rzetelne informację
|
To prawie jak w znanym dowcipie:
Pytanie do Radia Erewań:
- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają darmo mercedesy?
- Tak, to prawda, z tym że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na Placu
Czerwonym,tylko na Newskim Prospekcie,nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają
Tylko kradną.