wislacki napisał(a):

No i tylko takie rozumowanie do mnie dociera.
Na cholerę wam te Manchestery już w 1/16? Tak wam się spieszy do odpadania?
W środę stało się coś pięknego, cudownego, niebywałego! Nie kończmy tego tak szybko tylko złapmy Pana Boga za nogi i wykorzystajmy swoją szansę.
Ja liczę na PAOK, może wyjść z tego naprawdę fajny dwumecz, a i kibicowsko powinno być dobrze
|
Ja również przyłączam sie życzeniowo - PAOK czy Brugia byłyby chyba najłatwiejsze z serwowanego zestawu, co nie znaczy, że od razu do przeskoczenia. Wywalczenie awansu w lutym do następnej rundy dałoby pozytywnego kopa całej drużynie i powinno się przełożyć na postawe ligową. Odwrotnie może być w przeicwnym przypadku - baty zebrane od jakiegokolwiek przeciwnika mogą doprowadzić do kolejnego kryzysu. Brak startu w pucharach w przyszłym sezonie może odbić się czkawką później. Dlatego ważna jest wlaka nie tylko w lidze ale i PP, bo w wygranie LE to chyba mimo ostatniego cudu w Londynie przekracza wszelkie wyobrażenia ;-)