Lysy napisał(a):

P.S
Zmodyfikowałeś swojego posta, wczoraj było coś takiego "Z nikim nie mamy szans, wiec jak spadać to z wysokiego konia" - taki z ciebie kibic. Ja w przeciwieństwie do ciebie wierzę w awans, a na Schalke i Manchestery przyjdzie jeszcze pora.
|
No i tylko takie rozumowanie do mnie dociera.
Na cholerę wam te Manchestery już w 1/16? Tak wam się spieszy do odpadania?
W środę stało się coś pięknego, cudownego, niebywałego! Nie kończmy tego tak szybko tylko złapmy Pana Boga za nogi i wykorzystajmy swoją szansę.
Ja liczę na PAOK, może wyjść z tego naprawdę fajny dwumecz, a i kibicowsko powinno być dobrze