|
Marzyłem, żeby na "wiosnę" w lutym przyjechał do nas jeszcze raz APOEL i zagrał sobie przy -10 C wspomaganych wiaterkiem ale w obecnej sytuacji PAOK z tych samych powodów może być. Jak nie PAOK to ktoś kto da zarobić na prawach transmisji tv czyli możliwie najwyższa medialnie półka.
|