|
Osobisce cieszy mnie to, że awansowaliśmy do następnej rundy próbując grać w piłkę... raz wychodziło to lepiej a raz wracaliśmy z workiem bramek ale cały czas staraliśmy się grać a nie kopać po nogach i wyprowadzać kontry.
Co do losowania to chciałbym uniknąć południowców. Dlatego wolałbym nawet grać z ManU niż z Valencią.
|