Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9640
Stary 16.12.2011, 10:26
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Kpisz? Czy tak źle nam życzysz? Schalke na tym poziomie to jeden z trudniejszych, jak nie najtrudniejszy rywal.
a) My nie mamy składu porównywalnego z tym z sezonu 2002/2003 więc o powtórzeniu tego sukcesu można zapomnieć.
b) Schalke zawsze spina się na puchary, więc już w pierwszym meczu mogłoby być po sprawie.


Pewnie należysz do tych , co w eliminacjach LM "modlili się za APOEL" :/
Natomiast ty należysz do tych, co wyjazdowe mecze Wisły najchętniej zaliczają w kapciach na miękkim tapczanie.
Inaczej byś rozumiał dlaczego Schalke!
Odpowiedz cytując