Lysy napisał(a):

Kpisz? Czy tak źle nam życzysz? Schalke na tym poziomie to jeden z trudniejszych, jak nie najtrudniejszy rywal.
a) My nie mamy składu porównywalnego z tym z sezonu 2002/2003 więc o powtórzeniu tego sukcesu można zapomnieć.
b) Schalke zawsze spina się na puchary, więc już w pierwszym meczu mogłoby być po sprawie.
Pewnie należysz do tych , co w eliminacjach LM "modlili się za APOEL" :/
|
Natomiast ty należysz do tych, co wyjazdowe mecze Wisły najchętniej zaliczają w kapciach na miękkim tapczanie.
Inaczej byś rozumiał dlaczego Schalke!