BigLeb napisał(a):

No cóż jak piłkarz Sypniewski grał w Wiśle to był Wiślakiem teraz się z Wisłą nie identyfikuje więc nim nie jest. Jaliens wychodzi na trening i na mecze w barwach Wisły, zostawia zdrowie na boisku dlatego jest Wiślakiem kwestia formy i umiejętności jest drugorzędna, bo ktoś go do Wisły zakontraktował.
Oczywiście celowo przeciwstawiłem Partyka Jaliensowi żeby delikatnie pobudzić myślenie niektórych osób, które atakują bez opamiętania jednych piłkarzy a innych chołubią bez względu na wszystko. Przypomnę tylko, że Patryk jako jedyny znany mi zawodnik z obecnego składu odmówił wyjścia na boisko w meczu.
|
Co do tego "zostawiania zdrowia na boisku" to w jego przypadku bym polemizował
