Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15898
Stary 16.12.2011, 09:59
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie tak napisałem? To raczej mój przedmówca krytykuje innych za to, że chcą Polaków w składzie, ja po prostu piszę o swoich poglądach na tę sprawę.


Gdzie potwierdzam jego słowa? Tak, też chcę, żeby grali najlepsi. Po prostu po cichu chciałbym, żeby lepsi okazali się Polacy. Gdzie masz jakąś sprzeczność?
Twój adwersarz napisał, że jego zdaniem powinni grać najlepsi i ty to potwierdziłeś wyrażając chęć żeby Polacy uczynili postęp i sami zdobyli miejsce w składzie ale to zależy od nich a nie ciebie i ja się tutaj z tobą także zgadzam. Pragnę aby Polacy w Wiśle zrobili postępy i wywalczyli miejsce w składzie ale niech nie dostają miejsca za narodowość, bo Wisła na tym nie skorzysta.
Odpowiedz cytując