martin_6 napisał(a):

Gdzie tak napisałem? To raczej mój przedmówca krytykuje innych za to, że chcą Polaków w składzie, ja po prostu piszę o swoich poglądach na tę sprawę.
Gdzie potwierdzam jego słowa? Tak, też chcę, żeby grali najlepsi. Po prostu po cichu chciałbym, żeby lepsi okazali się Polacy. Gdzie masz jakąś sprzeczność?
|
Twój adwersarz napisał, że jego zdaniem powinni grać najlepsi i ty to potwierdziłeś wyrażając chęć żeby Polacy uczynili postęp i sami zdobyli miejsce w składzie ale to zależy od nich a nie ciebie i ja się tutaj z tobą także zgadzam. Pragnę aby Polacy w Wiśle zrobili postępy i wywalczyli miejsce w składzie ale niech nie dostają miejsca za narodowość, bo Wisła na tym nie skorzysta.