BigLeb napisał(a):

|
Tak to sobie sam wydedukowałeś czy może tak to określili założyciele, a może jakieś legendarne autorytety a może sam aspirujesz do miana takiego autorytetu bo z twego pryncypialnego tonu wnoszę, że tak?
|
Tak to pojmuje zdecydowana większość kibiców Wisły, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli dla Ciebie np. piłkarz Sypniewski to Wiślak - Twoja sprawa...