Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15897
Stary 16.12.2011, 09:58
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Tak to sobie sam wydedukowałeś czy może tak to określili założyciele, a może jakieś legendarne autorytety a może sam aspirujesz do miana takiego autorytetu bo z twego pryncypialnego tonu wnoszę, że tak?
Tak to pojmuje zdecydowana większość kibiców Wisły, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli dla Ciebie np. piłkarz Sypniewski to Wiślak - Twoja sprawa...
Odpowiedz cytując