BigLeb napisał(a):

|
A co minąłem się z prawdą, obaj są piłkarzami Wisły Kraków czy coś się zmieniło? A może Małecki został honorowym prezesem a może właścicielem? Czy może Jaliens już nie broni barw Wisły?
|
Minąłeś się z prawdą pisząc, że Jaliens jest Wiślakiem.
Pojęcia "piłkarz Wisły" a "Wiślak" mają inne znaczenie, powinieneś to wiedzieć.
Natomiast samo czepianie się Jaliensa na każdy kroku też mnie irytuje. Najzabawniejsze jest to, że zagra jeden dobry mecz i nagle optyka większości z krytyków zmieni się o 180 stopni.