snyrting napisał(a):

|
To może spadnijmy z tego konia w 1/8 albo 1/4 finału?
|
Do tego czasu może nie być już Manchesteru United w rozgrywkach. Skoro przegrywali z przeciętną Bazyleą to aż strach pomyśleć co będzie kiedy trafią na ambitne nierozstawione zespoły w Lidze Europejskiej.