Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9636
Stary 16.12.2011, 09:22
snyrting napisał(a):Wyświetl post
To może spadnijmy z tego konia w 1/8 albo 1/4 finału?
Do tego czasu może nie być już Manchesteru United w rozgrywkach. Skoro przegrywali z przeciętną Bazyleą to aż strach pomyśleć co będzie kiedy trafią na ambitne nierozstawione zespoły w Lidze Europejskiej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując