Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2011, 09:20
Oj biedni ci Duńczycy będzie ich bolała głowa chyba do sylwestra: bo jak donosi sport. pl:
kurierem na wyspę Fionia pojechała sześciolitrowa butelka szampana, podobno z prywatnych zasobów prezesa Bogdana Basałaja

ale to nie koniec bo papierowe wydanie Przeglądu Sportowego donosi że:
Do Odense trafi pokaźnych rozmiarów przesyłka kurierska - sześciolitrowa butelka polskiej wódki .

Ech polscy dziennikarze i ich rzetelne informację
Odpowiedz cytując