|
Oj biedni ci Duńczycy będzie ich bolała głowa chyba do sylwestra: bo jak donosi sport. pl:
kurierem na wyspę Fionia pojechała sześciolitrowa butelka szampana, podobno z prywatnych zasobów prezesa Bogdana Basałaja
ale to nie koniec bo papierowe wydanie Przeglądu Sportowego donosi że:
Do Odense trafi pokaźnych rozmiarów przesyłka kurierska - sześciolitrowa butelka polskiej wódki .
Ech polscy dziennikarze i ich rzetelne informację
|