Gwiaździsty napisał(a):

(...)
Obiło mi się o uszy, że legijne pisemko Przegląd Sportowy mianował Legię drużyną roku 2011. Kabaret. W 2011 r. Wisła zdobyła MP. W końcówce tego roku Śląsk Wrocław jest liderem, ale legijne pismaki mianowały swoją drużynkę.
|
"Kumie chwalą nas!Wy mnie a ja was" - przysłowie ludowe idealnie pasuje jako komentarz do tej sytuacji.