Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3238
Stary 16.12.2011, 09:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
(...)
Obiło mi się o uszy, że legijne pisemko Przegląd Sportowy mianował Legię drużyną roku 2011. Kabaret. W 2011 r. Wisła zdobyła MP. W końcówce tego roku Śląsk Wrocław jest liderem, ale legijne pismaki mianowały swoją drużynkę.
"Kumie chwalą nas!Wy mnie a ja was" - przysłowie ludowe idealnie pasuje jako komentarz do tej sytuacji.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując