Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9634
Stary 16.12.2011, 09:12
ja chciałbym rywala, z którym mamy szanse awansować. A później, w 1/8 nie mam nic przeciwko MU lub MC czy Schalke (najbardziej bym chciał). Rywal na teraz ? Jak dla mnie Brugia, S.Liege, PAOK. Jak już dostaliśmy szanse to wykorzystajmy ją do maksimum.
Ostatnio edytowane przez Krav : 16.12.2011 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując