Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9633
Stary 16.12.2011, 09:10
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Jak spadać to z wysokiego konia.
To może spadnijmy z tego konia w 1/8 albo 1/4 finału?

Życzyłbym sobie takiego losowania, które da nam szanse na awans - żadnych Manchesterów czy Atletico. Ja chce Liege albo Olympiakos.
Odpowiedz cytując