|
Jaliens co najwyżej pracuje w Wiśle na pozycji obrońcy. Swoją prace wykonuje słabo, przez jego prace przegraliśmy wiele meczy . Zarabia bardzo dużo, wielokrotnosc pensji Czekaja.
Wislakiem aby być trzeba sie starać, zap.....ac, utożsamiać sie klubem i kibicami.
|