Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15889
Stary 16.12.2011, 09:04
Jaliens co najwyżej pracuje w Wiśle na pozycji obrońcy. Swoją prace wykonuje słabo, przez jego prace przegraliśmy wiele meczy . Zarabia bardzo dużo, wielokrotnosc pensji Czekaja.

Wislakiem aby być trzeba sie starać, zap.....ac, utożsamiać sie klubem i kibicami.
Odpowiedz cytując